Nordické brusle

přihlásit   košík prázdný

Nordické brusle : NIS Zandstra

NIS Zandstra

cena: 4490,- Kč

Velikosti: 45 cm
Materiál: Martenzitická nerezová ocel
Druh upevnění: Vázání všech typů
Výrobce: Zandstra

Brusle Delta má trojúhelníkový tvar. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé bruslaře. Její tělo tvoří hliníková slitina. Nůž je z martenzitické oceli. Obrobené plochy jsou pečlivě začištěné, povrchová ochrana eloxováním je provedena až po opracování, takže jsou chráněny všechny plochy.

Brusle Deltase na rozdíl od ostatních bruslí liší systémem přichycení vázání, který se nazývá FitAll. Tento systém umožňuje posunování vázání na brusli podle potřeby. Veprostřed těla brusle je drážka, ve které jsou posuvné závity, do kterých se vázání přichytává. Na stranách jsou drážky, ve kterých je vázání přišroubováno k brusli. Celý systém umožňuje posouvání do jakékoli polohy či zkracování popř. prodlužování vázání (např. u typu NNN). Díky tomuto systému si každý může upravit brusle podle svých potřeb. Brusle je kompatibilní se všemi druhy vázání.

Brusle je smontovaná a připravená k použití. Před koupí se přesvědčte, že máte boty kompatibilní s vázáním SNS (jedna drážka na botě) nebo NNN (dvě drážky na botě) Běžková bota není součástí objednávky a slouží pouze pro ilustraci.

Koupit produkt
Typ vázání 
Velikost 
Počet  

Jak nakupovat ...
Obchodní podmínky ...